
Installments
Minimum amount for installment is 500 L.E
| Months | Monthly installment | Overall Cost | |
| 12 | 3,210 EGP | 38,519 EGP | |
| 18 | 2,216 EGP | 39,888 EGP |
| Months | Monthly installment | Overall Cost | |
| 12 | 3,241 EGP | 38,895 EGP | |
| 18 | 2,277 EGP | 40,984 EGP | |
| 24 | 1,789 EGP | 42,936 EGP | |
| 36 | 1,297 EGP | 46,702 EGP |
| Months | Monthly installment | Overall Cost | |
| 6 | 6,306 EGP | 37,834 EGP | |
| 12 | 3,267 EGP | 39,204 EGP |
| Months | Monthly installment | Overall Cost | |
| 12 | 3,381 EGP | 40,573 EGP | |
| 18 | 2,391 EGP | 43,038 EGP | |
| 24 | 1,912 EGP | 45,880 EGP |
| Months | Monthly installment | Overall Cost | |
| 6 | 6,163 EGP | 36,978 EGP | |
| 12 | 2,939 EGP | 35,266 EGP | |
| 18 | 1,959 EGP | 35,266 EGP | |
| 24 | 1,469 EGP | 35,266 EGP | |
| 36 | 980 EGP | 35,266 EGP |
| Months | Monthly installment | Overall Cost | |
| 12 | 3,324 EGP | 39,888 EGP |
| Months | Monthly installment | Overall Cost | |
| 12 | 3,224 EGP | 38,690 EGP | |
| 18 | 2,226 EGP | 40,060 EGP | |
| 24 | 1,748 EGP | 41,943 EGP |
| Months | Monthly installment | Overall Cost | |
| 6 | 6,174 EGP | 37,047 EGP | |
| 9 | 4,239 EGP | 38,152 EGP | |
| 10 | 3,851 EGP | 38,512 EGP | |
| 12 | 3,268 EGP | 39,210 EGP | |
| 18 | 2,288 EGP | 41,176 EGP | |
| 36 | 1,280 EGP | 46,075 EGP |
| Months | Monthly installment | Overall Cost | |
| 12 | 3,324 EGP | 39,888 EGP | |
| 18 | 2,349 EGP | 42,285 EGP | |
| 24 | 1,869 EGP | 44,853 EGP |
| Months | Monthly installment | Overall Cost | |
| 6 | 6,174 EGP | 37,047 EGP | |
| 12 | 3,220 EGP | 38,635 EGP |
| Months | Monthly installment | Overall Cost | |
| 12 | 3,139 EGP | 37,663 EGP | |
| 24 | 1,626 EGP | 39,032 EGP |
- Stock: Out Of Stock
Note : For cib installment from 12 to 36 month interest calculated by bank
'Check in-store availability
×This game is available in 0 stores and can also be delivered to your home with cash-on-delivery option.
Store Madinty
Shop G ground Floor All Season Park Mall Madinty- Egypt
Ready for Pick Up On: Today
Store Working Hours:
Saturday to Wednesday: 10:00 AM – 10:00 PM
Thursday & Friday: 10:00 AM – 12:00 Midnight
غير متاح حالياً
Warehouse Fifth Settlement
21 Hay 4 District 3 Fifth Settlement New Cairo - Egypt
Ready for Pick Up On: Today
Store Working Hours: Saturday to Thursday 9:00AM - 5:00PM
غير متاح حالياً
Store Fifth Settlement
Shop LL-10 beside Mahmoud El Far Market -Arabella Mall Fifth Settlement New Cairo - Egypt
Ready for Pick Up On: Today
Store Working Hours:
Saturday to Wednesday: 10:00 AM – 11:00 PM
Thursday & Friday: 10:00 AM – 12:00 Midnight
غير متاح حالياً
Store Mall Of Arab
Shop G285 Near Gate 23 - Mall of Arabia 6 October City - Egypt
Ready for Pick Up On: Today
Store Working Hours:
Saturday to Wednesday: 10:00 AM – 11:00 PM
Thursday & Friday: 10:00 AM – 12:00 Midnight
غير متاح حالياً
More from this brand

Xiaomi Electric Scooter 5 Pro
Xiaomi Electric Scooter 5 Pro
![]()
Specifications
| Product Name | Xiaomi Electric Scooter 5 Pro |
| Max. Speed | 25 km/h (Walking mode: 6 km/h, Standard mode: 20 km/h, Sport mode: 25 km/h) |
| Travel Range | Approx. 60 km |
| Product Weight | 22.4 kg |
| Max. Incline | Approx. 22% |
| Braking System | Drum Brakes + E-ABS |
| Rated Motor Power | 400W |
| Max. Motor Power | 1000W |
| Tires | 10" Tubeless Tires |
| Max. Load | 120 kg |
| Recommended Rider Height | 120–200 cm |
| Recommended Rider Age | 16–50 years old |
| Operating Temperature | -10℃ to 40℃ |
| Storage Temperature | -20℃ to 45℃ |
| IP Rating | IPX5 (Water Resistance) |
| Charging Time | Approx. 9 hours |
| Battery Model | T2336-BD4A |
| Battery Capacity | 10.2Ah / 477Wh |
| Charging Temperature | 0℃–40℃ |
| Adapter Max. Output Power | 70W |
| Adapter Input Current | 2A Max. |
| Adapter Output Current | 1.3A |
| Adapter Input Voltage | 100–240VAC |
| Adapter Max. Output Voltage | 54.6VDC |




















































































































![Sony PlayStation 5 SLIM Bluray Edition [ NEW 2023 Model ] Sony PlayStation 5 SLIM Bluray Edition [ NEW 2023 Model ]](image/cache/wp/gp/Product%20New/3152-250x250.webp)



















